ACS880-01-169A-3 75kw 90kw ABB Frequency converter Plc Programming Controller
Boxun (Hong Kong) Technology Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
1. Main Specifications Number of Phases 3-phase Output Current, Normal Use (In) 169 A Frequency (f) 47.5 ... 63 Hz Input Voltage (Uin) 380 … 415 V Package Level 1 Depth Length/Height/Width 970 MM 600 ...